QRJ535

Tuesday, May 10, 2016

Uued katsetused

Olen katsetanud uusi ja põnevaid iHerbi tooteid, et neid teieni tuua. Siin on ülevaade nendest :)


Sooduskoodiga QRJ535 saate 5$ allhindlust iHerbi tellimuselt!


Real Techniques by Samantha Chapman,
 Your Eyes/Enhanced Eyelining Set,
4 Exclusive Brushes + Pouch

Hind 17,74€. 4-osaline silmameigi pintslite
komplekt. Eestis müügil näinud seda veel isikl-
ikult pole. Taolised komplektis Eestis ligi 25€, 
seega vägagi hes hinnaga. Pintslid imepehmed
(nagu ka kõik ülejäänud Real Techniques'i 
meigipintslid). Meeldib, et pintslid on üsna
erinevad ja spetsiifilsed, ehk saad oma smokey
eye ja ühtumeigi tea vabalt ära kõigi nende
pintslitega, mis komplektis. Suurepärane ost! :)Nubian Heritage, African Black Soap Bar

Hind 3,54€. Tegu on 100% loodusliku Aafrika ökotootega. Musta värvuse annab seebile palmituhk, mis puhastab sügavuti ja on kergelt abrasiivne. Seep puhastab su naha sügavuti, ei tee seda kuivaks ning lõhnab imeliselt. iHerbi lehelt saab lugeda tagasisedet just selle kohta, et inimesed on saanud lahti tänu sellele seebile oma aknest. Minul küll korras näonahk, kuid sellegipoolest olen seepi armunud - muusab naha nii mõnusalt puhtaks ja pehmeks!


Walden Farms, Caramel Syrup, (340 g) 


Hind 3,67€. Kuna suvi on tulekul, kuid sellegipoolest olen suur maiasmokk (:D)
 siis otsustasin proovida kalorivaba Waldensi karamellisiirupit ning pean tõdema - TÕESTI HEA! Kaste on üsna vedel, alguses võib tunduda võõra maitsega. Samas harjub sellega koheselt ning see on ideaalne lisand pannkookidele või jäätisele - täpselt karamelli maitsega ja magus, kid 0 kalorit! Eestis sellise pudeli hinnaks 6€, seega tasub tellida iHerbist! Järgmisena tellin kindlasti ka shokolaadi kastme endale :) 
Mate Factor, Organic Yerba Mate, Fresh Green, Loose Herb Tea, 12 oz (340 g)

340-grammise paki hinnaks vaid 7,98€!!! Eestis pole ligilähedalegi niii odavat Mate teed kuskilt leidnud - tõeline õnnistus iHerb. Mate tee on erutava toimega roheline tee, ergutab nagu kohvi kuid ei sisalda kahjulikku kofeiini, vaid mateiini, mis ergutab kogu ainevahetust. Samuti tekitab kehas eufooriatunnet, mis järgneb ka shokolaadi söömisele. Samuti on Mate tuis erinevaid vitaminen ja mineraale. "Inkade kuld" pole laest võetud nimetus Mate teele :) Sobib hommikuseks ergutajaks kohvi asemele, ning ka päeva jooksul joomiseks, kui on soov õppida ja tähelepanu teravdada.

Real Techniques by Samantha 

Chapman, Collector's Edition, 

Sculpting Set, 3 Brushes

Hind 16,82€. Kõigi meigifännide must-have.
Kui on soon end kontuurida nagu Kim Kardashian, siis on see komplekt sulle - saad omale veatu contour'i ja highlight'i :p Näo modelleerimise stardipakett. Samuti järjekordne ideaalne pehmus ja kvaliteet, mis on omane kõigile Real Techniques'i meigipintslitele. Jällegi suur hinnavahe Eesti turuga - hinnavahe täpselt 10€!

Crystal Body Deodorant, Crystal Body Deodorant Spray, 4 fl oz (118 ml)


Hind 3,23€. Mäekristalli deodorandi vedelam kuju spreiga - seega lihtne kasutada üle keha ning ka jalgadel. Deodorant koosnebki vaid mäekristallist, ehk on 100% looduslik, mitte ei sisalda kõikvõimalikke vähkitekitavaid raskemetalle, nagu enamik deodorante. Võib olla veidi kipitama ajav, kui lasta peale tose raseeritud nahale, sest tegu on soolaga, samas ei tekita see põletikku, sest sool on antibakteriaalne. Ei lase tekkida ebameeldival higihaisul. Olen taaskord rahul oma ostuga :)Now Foods, Liquid Vitamin D-3,

 Extra Strength, 1,000 IU, (30 ml)


Hind 6,85€. Kuna põhjamaises kliimas on D-vitamiin inimestele ülioluline, siis otsustasin katsetada iHerbis müüdavat NowFoodsi vitamiini tilkade kujul. Vitamiin
on suure kontsentratsiooniga, seega kulub teda vähe ja pudelist jätkub pea aastaks. Toime on kiire ja tõhus, koheselt tunda suuremat energiat ja tuju tõusmist. Eestis sama toode pea 20€ kallim. Seega soovitan soojalt,
sobib ka väikelastele kasutamiseks.


Now Foods, Solutions, Shea Butter, 7 fl oz (207 ml)

Hind 5,87€. Puhas ja looduslik, lisa-ainete vaba Shea või. Jällegi paneb hämmastama hea hind (tundub, et iHerbis pea kõik tooted 2x odavamad kui kodumaal). Imehea niisutaja, eriti paks ja võine koostis. Sobib ideaalselt väga karedale nahale ning näiteks jalakreemiks ja kandade pehmendamiseks. Näokreemina minu arvates liiga raske ja paks võie. Soovitan kõigile soojalt, saab segada ka vabalt teiste looduslike õlidega, kui soov veidi kergema koostisegea looduslikku kehavõiet.


No comments:

Post a Comment